Найстарший український лижний клуб КЛК відзначає 100 років свого заснування!

Коротко про Карпатський Лещетарський Клуб (КЛК)

Карпатський Лещетарський Клуб (КЛК) – громадська організація, що об’єднує аматорів та професіоналів гірськолижного спорту. КЛК - найстаріший гірськолижний клуб в Україні. Спортивно-культурне товариство КЛК засноване у Львові в 1924 році. В час заснування він називався "Карпатський лещетарський клюб". Метою "Клюбу" було плекання товариського життя між членами клубу, а також поширення лещетарського та інших видів спорту серед українського населення Карпат.

В сьогоднішніх умовах головними напрямами діяльності товариства є організація заходів, спрямованих на спортивно-виховну роботу серед молоді, залучення представників різних соціальних груп до активного, здорового способу життя, попередження негативних проявів у молодіжному середовищі, надання можливості представникам незахищених соціальних груп ознайомитись і бути залученими до активних занять популярними видами спорту, подолання почуття меншовартості в сучасному суспільстві, сприяння формуванню дружнього до довкілля світогляду, активної роботи по збереженню екосистеми Карпат та інших природних багатств України, організація поїздок та мандрівок різноманітними історичними місцями та пам'ятками, проведення круглих столів, конференцій, конкурсів, спортивних вишколів, таборів та змагань.

В сучасних умовах поряд з традиційною діяльністю члени клубу активно освоюють нові види активного відпочинку, такі як сноубординг, віндсерфінг, кайтинг, гірський велотуризм.